IQ Option Ticaret Turnuvaları - Bir Turnuvada Nasıl Ödül Toplayabilirim?

IQ Option Ticaret Turnuvaları - Bir Turnuvada Nasıl Ödül Toplayabilirim?


IQ Option'da turnuva nedir?

Turnuva, tüccarlar arasında herkesin katılabileceği bir yarışmadır. Her katılımcı aynı miktarda parayla bir turnuva hesabı alır. Turnuvalarda sadece ikili opsiyon ticareti yapabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir kural yoktur: herhangi bir varlıkta işlem yapabilir ve mevcut tüm fonlara yatırım yapabilirsiniz.

Kazanan, turnuva hesabında en çok parayı bitiren tacirdir. Ödül havuzu genellikle en iyi tüccarlar arasında 9 ila 30 kişi arasında paylaştırılır.


O nasıl çalışır?

Her tacire, başlangıç ​​koşulları eşit olmak üzere 10.000$'lık özel bir turnuva hesabı sağlanır. Skor tablosu, azalan sırayla her katılımcının turnuva hesabında ne kadar parası olduğunu gösterir.

Turnuva ödülü gerçek hesabınıza gerçek para olarak yatırılır. Giriş ücretinizin %80'i ödül havuzuna aktarılır. Tüm turnuva boyunca turnuva hesabınızı yeniden doldurmanıza izin verilir.


Yeniden satın almak mümkün mü?

Bazı turnuvalarda, orijinal miktarı gerçek para olarak yatırarak hesap bakiyenizi yeniden yükleyebilirsiniz. Örneğin, bir turnuva yeniden satın almaya izin veriyorsa ve başlangıç ​​bakiyeniz 100$ ise, bakiyenin yanındaki "Yeniden satın al" seçeneğine tıklayabilirsiniz ve hesabınızda 200$ olur.

Turnuva boyunca yeniden satın alma sayısı sınırsızdır, ancak yalnızca mevcut bakiye ve açık pozisyonlardan elde edilen kâr başlangıç ​​bakiyesinden azsa. Turnuvanın başında, bir kez yeniden yükleyebilirsiniz. Yeniden satın alma miktarları toplanır ve turnuva ödül havuzuna eklenir.


Turnuva pozisyonumu nasıl kontrol edebilirim?

Turnuva başlamadan önce, en iyi tüccarlar rastgele seçilir. Turnuva başladıktan ve katılımcılar işlem yapmaya başladıktan sonra, listedeki kişiler turnuva hesaplarındaki bakiyeye göre sıralanacaktır.


Bir turnuvada nasıl ödül toplayabilirim?

Turnuvadaki ödüllerden birine hak kazanırsanız, kazancınız otomatik olarak gerçek hesabınıza aktarılır.


Turnuvalar sırasında hangi varlıkları takas edebilirim?

İkili Opsiyon varlıkları:
  • 54 Seçenek
  • 41 Forex çifti
  • 179 hisse senedi
  • 26 kripto para birimi
  • 4 Emtia
  • 23 ETF
Thank you for rating.
YORUM YAZIN Yanıtı İptal Et
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!
Yorum Yap
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!