Olymp Trade İletişim ve Destek: Olymp Trade Türkiye

Olymp Trade Destek ile Nasıl İletişime Geçilir?
Ticaretle ilgili bir sorunuz mu var ve profesyonel yardıma mı ihtiyacınız var? Grafiklerinizden birinin nasıl çalıştığını anlamıyor musunuz? Ya da belki bir para yatırma/çekme sorunuz var. Sebep ne olursa olsun, tüm müşteriler ticaretle ilgili sorular, sorunlar ve genel meraklarla karşılaşırlar. Neyse ki, Olymp Trade, bireysel ihtiyaçlarınız ne olursa olsun sizi karşılar.

İşte sorularınızın yanıtlarını bulabileceğiniz hızlı bir kılavuz. Neden bir rehbere ihtiyacınız var? Pekala, çünkü bir sürü farklı soru türü var ve Olymp Trade, sizi doğru yola sokmak ve istediğiniz şeyi, yani ticaret yapmak için özel olarak tahsis edilmiş kaynaklara sahip.

Bir sorununuz varsa, cevabın hangi uzmanlık alanından geleceğini anlamak önemlidir. Olymp Trade, kapsamlı bir SSS, çevrimiçi sohbet, eğitim/eğitim sayfaları, bir blog, canlı web seminerleri ve YouTube kanalı, e-posta, kişisel analistler ve hatta yardım hattımızda doğrudan telefon görüşmeleri dahil olmak üzere çok sayıda kaynağa sahiptir.

Bu nedenle, her bir kaynağın ne olduğunu ve size nasıl yardımcı olabileceğini ana hatlarıyla anlatacağız.


Olymp Trade Çevrimiçi Sohbet

Olymp Trade'in çevrimiçi sohbet özelliği, teknik destek personelimizden biriyle gerçek zamanlı olarak konuşmanıza ve sorularınıza yanıt almanıza olanak tanır. Bu kişiler son derece kalifiyedir, günün 24 saati ulaşılabilir ve 20'den fazla farklı dil konuşur.

Platform içinde gezinme ve farklı işlevleri kullanma konusunda size yardımcı olabilir, siteyle ilgili teknik sorunları giderebilir ve uzmanlık alanı dışındaysa sorunuzu yanıtlamak için ihtiyacınız olan uygun kaynaklarla sizi eşleştirebilirler.

Teknik destek personelimiz harika ve harika olsa da, finansal analist değiller, bu nedenle hangi işlemlerin ne zaman açılacağını söyleyemezler.

Ticaret odasındaysanız, soldaki "Yardım"a ve "Destek"e tıklayın.
Olymp Trade Destek ile Nasıl İletişime Geçilir?
"Sohbeti Aç"a tıklayın ve sohbete başlayabilirsiniz Ana sayfadaysanız "Sohbet" butonuna tıklayarak sohbete başlayabilirsiniz Adınızı ve e-posta adresinizi girin
Olymp Trade Destek ile Nasıl İletişime Geçilir?
, "Sohbeti Başlat" butonuna tıklayın Artık teknik destek personelimiz ile sohbet edebilirsiniz
Olymp Trade Destek ile Nasıl İletişime Geçilir?

Olymp Trade Destek ile Nasıl İletişime Geçilir?

Olymp Trade Destek ile Nasıl İletişime Geçilir?


Olymp Trade E-posta ve İletişim Formu

E-posta yoluyla iletişim kurmayı tercih ederseniz, [email protected] adresine doğrudan bir e-posta gönderebilirsiniz ve 1 iş günü veya daha kısa sürede yanıt alırsınız.

Bir temsilcinin sizinle telefonla iletişim kurmasını istiyorsanız, iletişim formunu doldurmanız yeterlidir; uygun niteliklere sahip bir destek personeli doğrudan iletişime geçecektir. Formun “mesaj metni” alanına ihtiyacınız olan yardımın türü hakkında bazı bilgileri girdiğinizden emin olun.

İletişim Formunu kullanarak buraya tıklayın: https://olymptrade.com/en-us/support

Olymp Trade Destek ile Nasıl İletişime Geçilir?
Çevrimiçi formda doldurmanız gerekenler:

 • İlk adı
 • Soyadı
 • E-posta
 • Telefon numarası
 • SMS

Olymp Ticaret Telefonu

Müşterilerimizden haber almayı çok seviyoruz ve çözülmesini istediğiniz acil bir sorununuz varsa, dünyanın çeşitli yerlerinde aramanızı yanıtlamak için bekleyen personelimiz var. Hindistan, Güney Afrika, Nijerya ve diğer ülkelerde telefonla bize ulaşın.
 • 1800400478 Vietnam'dan gelen müşteriler için ücretsiz numara
 • 27 (21) 1003880 Cape Town, Güney Afrika
 • 234 (1) 2279021 Lagos, Nijerya
 • 912271279506 Hindistan, Yeni Delhi
 • +35725030996 Lefkoşa, Kıbrıs
 • 842844581413
Veya bizden bir arama isterseniz, lütfen bize e-posta veya sohbet yoluyla bir istek gönderin. Çalışma saatlerimizde sizi geri arayacağız. Hafta içi 07:00 - 22:00 Hafta sonu 9:00 - 21:00.

Eğitim ve Analiz Sayfalarımız, Blog

Bir sorunuz varsa veya Olymp Trade platformundan tam olarak yararlanmakla ilgileniyorsanız ve harika stratejilerden, göstergelerden ve diğer araçlardan bazılarını nasıl kullanacağınızı öğrenmek istiyorsanız, bu kaynakları ziyaret ettiğinizden emin olun.

Ticareti öğretmek önemlidir ve Olymp Trade, müşterilerimize en iyi analitik araçları ve bunların nasıl kullanılacağına ilişkin uygun eğitimi sağlamak için önemli ölçüde yatırım yapmıştır. Siz daha iyi bir tüccar olmak istiyorsunuz ve biz de sizin daha iyi bir tüccar olmanızı istiyoruz.

Burayı tıklayın: https://plus.olymptrade.com/en/help/section/education
Olymp Trade Destek ile Nasıl İletişime Geçilir?
Bu müşteri merkezli alanlarda Olymp Trade başarıyla ticaret yapmak için ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi bulacaksınız. Popüler blogumuzdaki en son trendler ve haberler hakkında bilgi edinin, canlı web seminerlerinde etkileşim kurun veya sadece kayıtlı sürümleri izleyin.

Sosyal medyada OlympTrade

Olymp Trade Destek ile Nasıl İletişime Geçilir? Sosyal ağlarda sık sorulan soruları sorabilirsiniz, ciddi sorunlar için lütfen Email [email protected] adresine yazın.


Olymp Trade Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Olymp Trade, dünyanın her yerinden milyonlarca tüccarla 5 yılı aşkın süredir güvenilir bir broker olmuştur. Muhtemelen bir sorunuz varsa, bu soruyu geçmişte başka biri sormuştur ve Olymp Trade'in SSS'si oldukça kapsamlıdır.

SSS: https://plus.olymptrade.com/en/help
Olymp Trade Destek ile Nasıl İletişime Geçilir?
Bir sorunuz varsa, başlamak için en iyi yer burasıdır.


Ticaret Stratejisi Yardımına veya Öngörülerine mi ihtiyacınız var? Kişisel Danışmanınızı Kullanın

Belki bunu zaten biliyordunuz, ancak Gelişmiş veya Uzman statüsüne sahip tüm Olymp Trade müşterilerinin kişisel bir ticaret danışmanına erişimi vardır. Bu danışmanlar profesyonel analistlerdir ve her yatırımcının bireysel ihtiyaçlarını karşılayan ticaret stratejileri ve metodolojileri geliştirmek için Olymp Trade müşterileriyle birlikte çalışırlar.

Şu anda Gelişmiş veya Uzman durumunuz yoksa endişelenmeyin. Bu statüleri, Olymp Trade Path of the Trader programında eğitim alarak veya hesap bakiyenizi artırarak elde edebilirsiniz.

Yükseltilmiş statüyü nasıl elde ettiğinize bakılmaksızın, Olymp Trade'den bir kişisel danışman ve ticaret eğitmeni, ticaret performansınız üzerinde muazzam bir etki yaratabilir.


İstemci Sorunlarını Çözmek Önemlidir

İhtiyacınız olan bilgiyi ve yardımı hızlı ve kolay bir şekilde almanız bizim için önemlidir. Bu nedenle, müşterilerimize en iyi destek hizmetlerini sunmak için bu kadar büyük çaba sarf ettik.

Yardım etmek için buradayız, bu yüzden sizin için neler yapabileceğimizi ve nasıl yaptığımızı bize bildirin.
Thank you for rating.
YORUM YAZIN Yanıtı İptal Et
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!
Yorum Yap
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!