Olymp Trade Serbest Ticaret Sinyalleri için Yeni Danışman Programı

Olymp Trade Serbest Ticaret Sinyalleri için Yeni Danışman Programı
Alım satım yapmayı sevdiğiniz varlıkların her birini sürekli olarak bu giriş noktaları için aramak yerine, seçtiğiniz danışman ticaret stratejilerine dayalı olarak alım satım fırsatları mevcut olduğunda grafiklerinizin sizi bilgilendirmesini hiç dilediniz mi? Olymp Trade sizi korur.

Olymp Trade, tüccarlar için yapmanız gereken grafik araştırması miktarını azaltan ve size zaman kazandıran yeni ve güçlü bir araç başlattı. Danışman Programı, muhtemelen kendi başınıza fark edeceğiniz işlemler için harika giriş noktalarını bulan bir sanal asistan sağlar, ancak kim her gün tüm gün çizelgelerinin önünde olabilir, değil mi?

İşte Olymp Trade platformundaki yeni Adviser aracı hakkında zaten sorduğunuz soruların yanıtları.


Olymp Trade Yeni Danışman Programı tam olarak nedir?

Alt kısımdaki Olymp Trade işlem ekranınızda yeni danışman programını bulun. Danışman, belirlediğiniz ticaret kriterlerinizden kaynaklanan potansiyel ticaret sinyallerini belirlemenizde size yardımcı olacaktır. Bir varlık stratejisi atayabilirsiniz ve danışman programı size yaklaşan bir ticaret fırsatı hakkında bilgi verecektir. Ticaret gerçekleştirme hamlesine karar verme seçeneğiniz yine de olacak. İstenen ticaret stratejisini oluşturmak ve doğru zamanda mükemmel ticaret fırsatlarını belirlemek külfetli işlerdir. Danışman, sizin için ticaret sinyali bildirimlerinin otomasyonu ile Olymp ticaret ticaret deneyiminizi bir adım öteye taşıyor.
Olymp Trade Serbest Ticaret Sinyalleri için Yeni Danışman Programı
Belirli bir varlık için kullanmak istediğiniz danışman stratejisini girersiniz ve Danışman, söz konusu stratejiye dayalı olarak söz konusu varlığın bir Alış veya Satış fırsatına yaklaştığını belirlemenize yardımcı olur. Danışman sizi bilgilendirdiğinde, bir ticaret yapıp yapmamaya karar verirsiniz. Bu kadar basit – Olymp Trade hayatınızı kolaylaştırıyor.


Olymp Trade Yeni Danışman ile Hangi Varlıklar Çalışır?

Olymp Trade platformunda alınıp satılabilen varlıklardan herhangi biri, Danışmanı Forex veya Sabit Zamanlı Alım Satım tarafında çalıştıracaktır. Danışman, potansiyel karları kaçırmamanız için fırsatlardan haberdar olmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır, ancak bir ticarete girip girmeyeceğinizi ve ne kadar yatırım yapacağınızı kontrol etmeye devam edersiniz.

Hangi varlıkları seçerseniz seçin, Danışman, belirlediğiniz stratejiye göre grafik davranışını izler, böylece hangi varlıkları tercih ettiğiniz önemli değildir. Herhangi biriyle çalışacaktır.


Danışman Stratejimi Nasıl Uygulayacağını ve İzleyeceğini Nasıl Bilir?

Danışman aracı güçlüdür, ancak yine de çalışmasına yardımcı olmak için bazı yönergeler gerektirir. Olymp Trade, Danışmanı kendi profesyonel analistleri tarafından ticaret yapmak için giriş noktalarını belirlemek için kullanılan en güçlü ticaret stratejilerinden bazılarıyla eşleştirdi.

Bu nedenle, şu anda işlevselliğine girmiş olan bu stratejilerden üçü ile çalışır. Neyse ki bunlar, profesyoneller ve Olymp Trade platformundaki en başarılı yatırımcıların çoğu tarafından kullanılan kârlı stratejilerden bazıları.

Üç strateji MACD Professional, SMA Intersect ve Predatory Look'tur. Her biri, ticaret pozisyonları için giriş noktalarını belirlemek için farklı teknikler kullanır.


Danışman Stratejileri Nelerdir ve Nasıl Çalışırlar?

Danışman tarafından kullanılan 3 strateji vardır ve her biri piyasa tablolarını analiz etme biçimi bakımından benzersizdir. Her biri için kısa bir açıklama yapacağız, ancak Olymp Trade'in YouTube sayfasından veya çevrimiçi Akademi'den onlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

MACD Uzmanı


MACD Professional stratejisi, herhangi bir varlığın trend dönüşlerini belirlemek için üç farklı göstergenin bir kombinasyonunu kullanır. Bir trendin tersine dönmesinde potansiyel giriş noktalarını belirlemek için MACD, EMA ve Parabolik'i kullanır.

Esasen, MACD ve EMA değerlendirme yapmak için birleşir ve Parabolik, diğer ikisinin yerinde olup olmadığını onaylar.
Olymp Trade Serbest Ticaret Sinyalleri için Yeni Danışman Programı


Basit Hareketli Ortalama Kesişimi

Basit Hareketli Ortalama Kesişimi (SMA), farklı zaman dilimlerindeki iki Basit Hareketli Ortalamanın birleşimidir. Strateji, daha kısa vadeli SMA'nın daha uzun vadeli SMA'yı "kestiği" bir tablodaki noktaları arar. Bu noktalarda, bir varlık, geçtiğinde hangi yöne gittiğine bağlı olarak yukarı veya aşağı doğru hareket etmeye başlar.
Olymp Trade Serbest Ticaret Sinyalleri için Yeni Danışman Programı
Kırmızı oklar, kısa vadeli SMA'nın uzun vadede nerede kesiştiğini gösterir. İlk ok bir Satış giriş noktasını ve ikinci ok bir Satın alma giriş noktasını gösterir. Piyasanın bu kesişmelerin her birini takip ederek aşağı ve ardından yukarı doğru eğilim gösterdiğini fark edeceksiniz.

Yırtıcı Görünüm

Hisse senetleri genellikle yatay seyreder ve trend kırılmalarını belirlemek giderek daha zor hale gelir. Osilatör stratejisi, tüccarların bu erken kar maksimizasyon noktalarını kullanmalarına yardımcı olan trend kırılmalarını belirlemek için üst ve alt bant değerlerini kullanır. Olymp Trade danışman programı, iki osilatörü birlikte kullanır, Alligator ve harika osilatör. Bu strateji, tüccarların kısa vadede aşırı alım veya aşırı satım hisse senedi koşullarını analiz etmelerine yardımcı olur.

Olymp Trade kullanıcıları, ticaret hareketi için tercihi hâlâ elinde tutuyor, danışman programı, uzmanlarımız tarafından seçilen bu başarılı stratejilerle çalışıyor.


Danışmanın Çalıştığını Nasıl Anlarım?

Belirli bir varlığa kurduktan sonra Danışman, varlığı izlediğini size bildirecek ve iyi bir ticaret fırsatı ortaya çıktığında sizi bilgilendirecektir.
Olymp Trade Serbest Ticaret Sinyalleri için Yeni Danışman Programı

Olymp Trade Yeni Danışmanla İlgili Yardıma İhtiyacım Olursa Ne Yapmalıyım?

Her zaman olduğu gibi, Olymp Trade'in profesyonellerden oluşan mükemmel müşteri hizmetleri ekibi her türlü sorunuzda size yardımcı olmak için orada olacaktır. Danışmanla çalışmaya başlamanıza yardımcı olacak çevrimiçi sohbetler, e-posta ve hatta telefon görüşmeleri dahil olmak üzere olası tüm hizmet biçimleri size yardımcı olabilir.

Artık Danışman ile çalışmaya başlamak için neye ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz. Sizi iyi ticaret fırsatları konusunda yönlendiren ve uyaran yeni otomatik ticaret analistinizle yakında daha da büyük ticaret karları elde etme yolunda olacaksınız.

Günün en iyi işlemlerini bir kez daha kaçırmayın. Danışmanınız ve Olymp Trade yardım etmek için buradalar.
Thank you for rating.
YORUM YAZIN Yanıtı İptal Et
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!
Yorum Yap
Lütfen adınızı giriniz!
Lütfen doğru bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu giriniz!
G-recaptcha alanı zorunludur!