Pocket Option'de Turbo İkili Opsiyon Stratejisi

Pocket Option'de Turbo İkili Opsiyon Stratejisi

Turbo stratejisi, alım satım süresini önemli ölçüde azaltabilir ve alım satım faaliyetinizin kârını artırabilir. Sonuçta, her 60 saniyede bir bu kısa vadeli sözleşmelerin yardımıyla bir kar elde edilebilir! Yapılması gereken tek şey, bir sonraki dakika içinde fiyatın hangi yönde hareket edeceğini - yukarı mı aşağı mı - nasıl belirleyeceğinizi öğrenmek. Turbo stratejisinin bazı zayıf noktaları vardır. Örneğin, ticaret en düşük zaman dilimlerinde yapıldığından piyasa gürültüsüne karşı hassastır. Gürültüyü ortadan kaldırmak için turbo opsiyon tüccarları birkaç göstergeyi bir arada kullanır.
Pocket Option Güç Trendi Ticaret Stratejisi

Pocket Option Güç Trendi Ticaret Stratejisi

Çevrimiçi elektronik sözleşme pazarları ticaret dünyasını değiştirdi. Birçok insan hızlı para kazanma umuduyla ticarete atıldı ve birçoğu başarılı oldu. Tüccarlar, kâr için menkul kıymetler satın alma veya satma eğilimindedir. Hisse senetleri, borçlar, türevler, emtialar ve diğerleri arasında forex gibi farklı piyasalarda çalışırlar ve bir tür yatırım veya varlık sınıfında uzmanlaşabilirler. Tüccarlar genellikle kendi analizlerini de yaparlar. Bir ticaret katındaki bireysel teklifler ve emirlerin eski zamanlardaki klişesine rağmen, çoğu tüccar zamanlarını telefonda veya bilgisayar ekranlarının önünde, performans çizelgelerini analiz ederek ve ticaret stratejilerini parlatarak geçiriyor - çünkü kar elde etmek çoğu zaman tamamen aynı şeydir. zamanlama. Hata yapmayın, tüccarlar başarı için farklı stratejiler kullanırlar. Örneğin, RSI'ye dayalı “Güç Trendi” adlı bir stratejiyi tartışalım. Strateji, neredeyse tüm ticaret platformlarında turbo seçenekleri için harika çalışıyor. Her şeyi bir perspektife oturtalım ve pazara stratejimizin prizmasından bakalım.
Pocket Option Terminalinde Parabolik SAR Stratejisi ile Nasıl Ticaret Yapılır?

Pocket Option Terminalinde Parabolik SAR Stratejisi ile Nasıl Ticaret Yapılır?

Parabolik SAR, tek başına bir araç olarak değil, yalnızca kapsamlı ticaret stratejisinin bir parçası olarak dikkati hak ediyor. Parabolik SAR, tüccarların belirli bir varlığın gelecekteki kısa vadeli momentumunu belirlemesine yardımcı olur. Parabolik SAR, dur ve geri anlamına gelir. Tek başına kullanıldığında yanıltıcı olabilir ve pazara girmek ve pazardan çıkmak için acele karar verilmesine neden olabilir. Parabolik SAR, istikrarlı bir trende sahip pazarlarda en iyi performansı gösterir. Bilgilendirilmiş kararlar vermek için diğer osilatörler ve göstergelerle birlikte kullanın. Popüler stratejilerden biri, Pocket Option terminalinde bulunan ADX filtreleme ile SAR stratejisinin birleşimidir. Değişen piyasalarda dikkatli olun çünkü parabolik SAR ileri geri kamçılama eğilimi gösterir ve yanlış ticaret sinyalleri üretir. Wilder, mevcut eğilimin gücünün daha doğru bir değerlendirmesini elde etmek için ortalama yön indeksi (ADX) momentum göstergesinin kullanımıyla parabolik SAR'ın artırılmasını tavsiye etti. Tüccarlar ayrıca şamdan kalıplarını veya hareketli ortalamaları da hesaba katabilir. Örneğin, büyük bir hareketli ortalamanın altına düşen fiyat, parabolik SAR tarafından verilen bir satış sinyalinin ayrı bir onayı olarak alınabilir.